O czym świadczy nadmierna potliwość u osoby po 3 zawałach?

Witam, narzeczony jest po 3 zawale, ma teraz dołozone 2 stendy bo jeden sie zatkał i nastapiło drugie zwezenie pod spodem, tamte 3 pozostałe sa drozne. Pytanie, czy to ze on sie tak poci jest wynkiem zmiany leków? Chodzi o to ze ciagle mu goraco i jak idzie jest ok, ale jak stanie to jakby wiadro wody na niego zosło wylane ma 49 lat, poprzednie 2 zawały były 7 lat temu i wystapiły jeden po drugim - drugi w nastepnej dobie, rodzice nie zyja matka zmarła w wieku 46 ojciec 44 i obydwoje na zawał ,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie może być konieczna zmiana leków odpowiednia