O czym świadczy nadmierne owłosienie na brodzie u kobiety?

Witam. Chciałam zapytać jakie badania mam wykonać jeżeli zauważyłam u siebie nadmierne owłosienie na brodzie, brzuchu i plecach. Zawsze miałąm ciemne włosi ale nie aż w takiej ilości jak teraz. Bardzo proszę o odpowiedź. Dodam że w ostatnim czasie dużo przytyłam i nie mogę schudnąć.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych, proponuje udac się do lekarza rodzinnego