O czym świadczy nienaturalne zachowanie 11-latki?

Witam. Bardzo proszę o pomoc moja córka ma 11 lat.od jakiegoś czasu ma bardzo dziwne zachowanie mówi glosem małego dziecka. . Wydaje z siebie dziwne dźwięki albo wychucha śmiechem bez powodu. Całkowicie zaprzestala kontaktów z rówieśnikami. Nie wychodzi z domu.siła zaciągam ja do kąpieli i zmuszam do mycia zębów.jakby miała swój świat już nie mam siły martwię się o nią. W najbliższym czasie cche się z nią wybrać do jakiego specjalisty dlatego pytam czy to ma być psycholog czy psychiatra dziecięc

Rzeczywiście skorzystanie z profesjonalnej diagnostyki jest dobrym pomysłem, gdyż objawy córki mogą być niepokojące. Warto zacząć od ośrodka świadczącego nie tylko diagnostykę, ale i pomoc psychologiczną (np Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna). Zależnie od określenia rodzaju trudności, diagnozy będzie Pani mogła skorzystać z rehabilitacji, psychoterapii i wsparcia zarówno dla córki jak i dla siebie.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie zwlekać i skonsultować się z psychologiem dziecięcym.

Życzę Pani i Pani Córcel udzkiej i zwyczajnej pomyślności,
Irena Mielnik-Madej