O czym świadczy nienaturalnie długi cykl miesiączkowy?

Mam 50 lat. Po raz pierwszy mój cykl wydłużył się niepokojãco. Normalnie wynosił około 26 dni a obecnie jest juź prawie 40.Zrobiłam badanie bHCG - wynik poniżej 1mlU/ml, TSH 1,74 i FSH 3.80. Proszę o odpowiedź czy mogę być w ciąży? Badanie wykonałam w 39 dniu cyklu. Dziękuję Barbara

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik beta HCG wyklucza ciążę. Jest Pani w wieku, kiedy cykle mogą przestawać być regularne. TSH jest w normie. Przy FSH nie podała Pani jednostek, więc nie odpowiem, czy jest w normie.