O czym świadczy niskie ciśnienie i nudności po wysiłku?

Witam, mam 22 lata i problem z niskim cisnieniem kiedys około (5 lat temu) mialem 120 na 80 prawidlowe a teraz mam 100 na 50 nawet po wysilku na rowerze czy bieganiu nie chce sie podnieść tylko puls wzrasta do 120 wybic TYLE, chcialbym wzmocnic serce mam 175 cm wzrostu i waże 65 kg wiec nadwaga mi nie grozi ale z cisnieniem straszny kolopt bywa, że po wysilku chce mi sie wymiotować i przechodza mnie ciarki po ciele w dodatku co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć