O czym świadczy obfita i bolesna miesiączka po wypadku samochodowym?

Jestem kobietą mam 20 lat, 10 dni temu przeżyłam wypadek samochodowy, w szpitalu lekarze podali mi pyralgine oraz zrobili mi badania krwi i tk glowy i kregoslupa, mam skręcenie kręgosłupa szyjnego. Po wyjściu ze szpitala 2 dni po wypadku dostałam intensywną i bolesną miesiączke 2 tyg przed czasem. Minęło 8 dni a krwawienie nie ustępuje, a ból sie nasila. Czy to ze stresu związanym z wypadkiem ? Czy może zupełnie coś innego? Co powinnam zrobic ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może mieć to związek z wypadkiem i dużym stresem, ale sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam