O czym świadczy obfite krwawienie w połowie cyklu?

Witam. W połowie cyklu miałam sześciodniowe krwawienie. Było dość długie i obfite, więc raczej nie było związane z owulacją. Ginekolog zlecił badania tarczycy i prolaktyny do wykonania w 3-5 dc. Usg ok.Cykle są 32/33 dniowe, okres spóźnia się już 3/4 dni. Zawsze przed puchłam i bolały mnie cale piersi, teraz tylko sutki. Od kilku dni boli mnie też brzuch, mimo że zwykle bolał dopiero 1 dc. Ciążę wykluczam, bo uprawiamy tylko petting i bardzo uważamy.Co może się dziać i kiedy udać się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania hormonów płciowych i udać się do lekarza ginekologa