O czym świadczy obniżoną wartość leukocytów i podwyższone limfocyty u dziecka?

Witam. Moja 15 letnia córka, ma o 0,019 obniżoną wartość leukocytów, o 3 procent podwyższone limfocyty. I jakoś minimalnie podwyższone bazofile. Ponadto ostatnio co jakiś czas boli ją brzuch, a wcześniej miała bardzo niskie żelazo, które już jest w normie. Resztę wyników ma dobrą. Czy mam się martwić? O czym to może świadczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proponuje udac się do lekarza rodzinnego