O czym świadczy obrzydzenie podczas jedzenia i uczucie mdłości?

Witam. Mam 19 i od około dwóch tygodni towarzyszy mi silny głód, brak apetytu (wręcz lekkie obrzydzenie podczas jedzenia) i ciągłe uczucie mdłości. Przez to wszystko często nie jestem w stanie zjeść wystarczająco dużo i każdy rodzaj jedzenia, który wcześniej mi smakował, teraz powoduje coraz silniejszą ochotę na wymioty. Nawet woda. Tylko czasem kawa na chwilę odgania to uczucie. Nie chorowałam na bulimię lub inne tego typu choroby i nie bardzo wiem do jakiego lekarza udać się na wizytę.

Witaj, trochę za mało informacji jak na ocenę tego co faktycznie się dzieje. Napewno jednak trzeba się zastanowić czy to zaburzenia odżywiania i czy faktycznie idzie to w kierunku prowokowania wymiotów czy jest to wynikiem jakieś dolegliwości zdrowotnych. Odczucie mdłości może być wynikiem wielu schorzeń np. przewodu pokarmowego, może być wynikiem zatrucia, obecności pasożytów czy też bakteri Helicobacter Pylori. Mogą to też być zaburzenia hormonalne lub wynik stosowania wielu leków w tym antykoncepcyjnych.