O czym świadczy opuchlizna i zsinienie nogi po pęknięciu kości?

Witam 7 tygodni temu mialam wypadek w pracy , po zrobieniu tomografu komputerowego okazalo sie ze mam peknieta kosc strzalkowa z jednej strony sa odlamy kostne , sciagneli mi gips po 6 tygodniach, czyli tydzien temu , noga jest opuchnieta i kiedy próbuje na niej stawac robi sie sina , czy to jest normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy sadze ze opis wskazuje na konieczność pilnej wizyty u lekarza izby przyjęć szpitala