O czym świadczy opuchlizna oka po enekluacji?

Witam. Mama (54 l) jest 4 dni po enekluacji oka. Odpoczywa w domu lecz martwi się opuchlizną oka i ciągłym bólem oka. Czy to normalne? Jak dlugo moze utrzymywać się obrzęk oka?

Witam.do 4 tygodni. Pozostały w oczodole 6 dużych mięśni oraz cały worek spojowki wy. Proszę zachęca spokój. Podawać leku przeciwbolowe. Zimne okłady suche tez są dobre oraz delikatny masaz limfatyczny wokół oczodolu. Pozdrawiam serdecznie