O czym świadczy opuchlizna twarzy po laserowym usuwaniu naczynek?

Witam trzy dni temu miałam zabieg usuwania naczynek laserem Fotona w trakcie zabiegu czułam ból łzy mi leciały pojawił się po 3 godzinach obrzek na policzkach pod oczami który utrzymuje się do dziś piecze mnie boli mam wrażenie ze zaraz eksploduja mi policzki... obrzek troszeczkę znikł ale mam w tym miejscu teraz okropne zmarszczki i rogale na policzkach a naczynka jak były tak są nawet bardziej widoczne smaruje alantantanem plus robie okłady z borasolu pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli po kilku dniach nie będzie poprawy, sugeruję ponowna wizytę w gabinecie
Pozdrawiam​