O czym świadczy opuchnięcie i zasinienie ręki po upadku?

Hej. Przed chwila miałam mały wypadek. Biegłam w domu i nie wiem jakim cudem pierdyknęłam łokciem o ścianę(i to tak porządnie). Minęło chyba 15min od tego zdarzenia i niemiłosiernie boli mnie ręka a na dodatek spuchła i jest sina. Każda próba ruchu ręka jest bardzo bolesna. Powinnam poczekać kilka dni czy od razu udać się do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję nie zwlekać z wizytą u lekarza (najlepiej ortopedy). Może pani udać się na SOR, ponieważ należałoby wykonać niezbędne badania i wykluczyć złamanie.