O czym świadczy pieczenie w miejscu uderzenia?

Witam Cztery dni temu podczas wyprostowaniu się zapomniałam się i uderzyłam w czóbek głowy w spód telewizora. Przez chwilę bardzo bolało to miejsce po jakiś ok.15 minutach już tak nie bolało tylko czułam to miejsce gdzie się uderzyłam. Przytomności nie straciłam. Żeby wyczuć miejce uderzenia i muszę mocno naciskać żeby znaleść to miejsce , a póżniej czuje jakby tam mnie piekło przez moment .Ciśnienie mam niskie lub prawidłowe.Czasem czuje na przodzie głowy ucisk, Ile dni powinnam się oszczędzać, odpoczywać ? Czy wymagana jest wizyta u lekarza ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć