O czym świadczy pieczenie w pochwie po usunięciu polipa?

Po usunieciu polipa z jamy macicy(lyzeczkowanie) pojawiło się okropne pieczenie w okolicach pęcherza i pochwy. Przy oddawaniu moczu czułam pieczenie i uczucie gorącego moczu. Zrobilam posiew moczu, okazał się jałowy. Nastepnie zrobilam bakteriologiczne i mikrobiologiczne badanie pochwy. Wynik okazał sie: "3 rodz. ziarenkowców Gram( ) ( ), pałeczki G(-) ( ), pH 5,9. Drożżaków nie wyhodowano". Dodatkowo dodam, że upławów o przykrym zapachu jak i wydzieliny - nie ma. Mam uczucie suchości pochwy

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to po prostu objawy po zabiegu, gojenie rany, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam