O czym świadczy pobudzenie i agresja podczas stosowania leków Euthyrox, Metformin i Cyprest?

Zdiagnozowano mi PCOS, hiperandrogenizm i insulinoodporność. Mam też niedoczynność tarczycy uregulowaną. Dostałam, prócz euthyroxu który biorę od 2 lat, metforminę i cyprest. Niby wszystko działa jak powinno bo trądzik zszedł i zaczęłam chudnąć, ale zrobiłam się bardzo pobudzona i wręcz agresywna, wszystko mnie denerwuje, a mimo to jestem jednocześnie dalej strasznie zmęczona i bez sił. Czy to normalne? Czy to minie?

Dzień Dobry Pani,

Z Pani pytaniem, zapraszam Panią do lekarza prowadzącego Panią, który zna Panią i Pani historię leczenia.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej