O czym świadczy podwyższona temperatura ciała oraz wyniki CRP i OB?

Witam, od około tygodnia codziennie wieczorem mam temp. 37,7, jestem słaba, poza tym codziennie od momentu pojawienia się gorączki przyjmuję leki, które nie pomagają. Zrobiłam wyniki z krwi: morfologia wyniki w normie, tylko leukocytów mam mało bo 4,2, ale OB wynosi 66 natomiast CRP 10,42. Czy powinnam się niezwłocznie zgłosić do lekarza? Jest to sygnał, że coś niedobrego dzieje się z moim organizmem. Dodam, jestem młodą kobietą, mam 24 lata. Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc!

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, dokładne badanie i szczegółowy wyjazd lekarski oraz dalsza diagnostyka.
Pozdrawiam