O czym świadczy podwyższony poziom limfocytów?

Podwyższony poziom limfocytow. Norma wynosi do 40 z tego co pamiętam( moj wynik to 48.7) w jednym rodzaju limfocytow, w drugim do 3 (moj wynik to 3.09). Lekarz medycyny pracy nastraszyl mnie, mowioc mi, ze jest to niepokojace. Zrobilam ponownie badania po miesiącu (tak jak zalecił) poziom nieco sie obniżył ( z 49.5 do 48.7), jednak dopiero po paru miesiacach zanioslam wyniki do lekarza rodzinnego. Stwierdzil, ze musiałam miec pasozyty (owsiki lub lamblie). Czy to mozliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej mówimy zwykle o infekcji wierusowej. Proponuje powtórzyć badanie