Kobieta , 28 lat Witam Pomocy CO DIESIĘ ZE MNĄ DZIEJE?? Dosc często bylam chora.Gdy bralo mnie przeziębienie bądź wyziebilam organizm pojawialo sie kilka duzych krost z woda w srodku strasznie bolacych. 3 tyg temu wysypalo mnie twarz, nogi, miejsca intymne, brzuch poersi i klatka plecy. Wizyta u lekarza choroba OSPA hascovir tabl i masc. Schodzilo ladnie az tu dziś POWROT Z NASILONA SILA. OGROMNE juz sie robia wszedzie w srdku maly wlosek.. bol opuchlizna ropa krew. , prosze o poradeinformacje.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Choroby zakaźne skóry – Choroby zakaźne skóry to choroby najczęściej uważane za problemy estetyczne. Nie zawsze jednak tak jest. Zakażenie chorobą skórną może prowadzić do rozprzestrzeniania się bakterii, wirusa lub grzyba w organizmie. Jest to szczególnie niebezpieczne dla dzieci i niemowląt.
Artykuły na ten temat
Ospa wietrzna - zarażenie, objawy, profilaktyka, leczenie

Ospa u dorosłych - objawy, powikłania

Nie bez przyczyny ospa wietrzna należy do chorób wieku dziecięcego, ponieważ ospa u dorosłych ma znacznie cięższy przebieg. Dodatkowo ospa u dorosłych powoduje znacznie większą ilość powikłań dla przykładu zapalenie wątroby, zapalenie nerek, a nawet stan...