O czym świadczy powiększone ujście ślinianki?

Dzień dobry! Chciałabym zadac pytanie dotyczące ślinianek.pare sni temu mialam infekcje po wyjalowieniu slozowki,najprawdopodobniej grzybiczą.Lekarz przepisal mi nysastyne.Schodzila mi skóra i bardzo piekla.Wszystko się uspokoilo,ale mam powiekszone ujscie slinianki przyusznej z ktorej mocno cieknie mi slina.co to moze byc?DZIĘKUJĘ!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć