O czym świadczy pozytywny test ciążowy i bHCG poniżej 2?

Witam, zacznę od tego ze ostatnia miesiączkę miałam 18.09. Jakieś dwa tygodnie temu zrobiłam test ciążowy, nawet nie z porannego moczu i odrazu wyszły dwie grube kreski. No i ogólnie wszystko ok. Wczoraj byłam u gina i okazało się ze to ok 6. tydzień ale usg nic nie wykazało. Dziś robiłam beta hcg, wyszła poniżej 2. W czwartek jadę do lekarza na kontrole, ale najprawdopodobniej dostane tabletki na wywołanie okresu.a dziś zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć beta hcg i ponownie udac się do ginekologa