Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy problem z utratą wagi?

Dzień dobry .Mam problem ze schudnięciem mimo to ,że staram się trzymać zaleceń dietetyka .Jem 4,5 posiłków zbilansowanych i na początku było super w ciągu 1,5 mięsiąca schudłam 8,2 kg .i na tym koniec od 2 miesięcy moja waga ani drgnie ,Mój dietetyk próbuje róznych zmian i nic .Jestem kobietą 58 letnia po operacjach ginekologicznych i różnych względów mam bardzo nerwowy tryb życia .Ćwiczyć tak jak kiedyś nie mogę ponieważ mam chory kręgosłup i nie wszystko mogę wykonywać .proszę o rade.
KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu

Dzień dobry,

na początku schudła Pani bardzo dużo - warto sięgnąć opinii innego dietetyka ( nie podała nam Pani chociażby kaloryczności swojej diety) czy była ona odpowiednio dla Pani zbilansowana. Tak szybka redukcja, a następnie zatrzymanie chudnięcia wskazuje na zbyt niską kaloryczność diety.

Pozdrawiam Joanna Wardenga

0

Witam serdecznie, obawiam się że zatrzymanie wagi związane jest ze zbyt szybkim chudnięciem na początku kuracji. Dieta mogła być zbyt niskokaloryczna. Proszę zaciągną rady innego dietetyka, który prześledzi Pani dotychczasową dietę. Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy