O czym świadczy promieniujący ból krzyża w 17. tygodniu ciąży?

Witam Jestem w 17 tygodniu ciąży. Od mniej więcej miesiąca bardzo dokucza mi promieniujący ból krzyża. Nie tylko podczas ruchu ale także jak siedzę lub leżę. Czy to normalne ? Nie mialam dotychczas problemow z kregoslupem. Moj ginekolog twierdzi ze wszystko ok i to normalne. Proszę o pomoc

Niestety nie ma za bardzo możliwości leczenia, jedynie mogę zalecić poduszkę "rogal" do leżenia, masaże relaksacyjne dla kobiet w ciąży, basen.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska