O czym świadczy przewlekłe powierzchowne zapalenie błony śluzowej żołądka?

Witam i prosze o pomoc 6 miesiecy temu miałam robiona gostroskopie z powodu Bolu w nadbrzuszu po lewej stronie Stwierdzono Przewlekłe powierzchowne zapalenie błony sluzowej zoładka H.pylori dodatni Przeleczona zostałam Antybiotykiem pylera i Helides 40mg Ale bol nadal sie utrzymuje z lewej strony w nadbrzuszposrodku z boku zebra staje sie śilniejszyZdarza sie ze kwasy gromadza mi sie w zoladku i musze je zwracać 1.5 roku temu mialam kolonoskopie stwierdzono hemorojdy pierwszego stopnia kolonoskopia wykonana byla z powodu dodatniego wyniku na krew utajonaw kale amylaza z krwi w normie proby watrobowe norma Badanie ginekologiczne bez zmian Wykonalam rowniez prywatnie badanie jamy brzusznej i wszystko niby wporzadku rtg klatki piersiowej bez zmian Rtg kregosłupa lordoza szyjna i ledzwiowa Prosze mi podpowiedziec co moze byc przyczyna bolu? Zastanawiam sie moze to jelito grube lub cienkie powoduje bol? A moze powinnam powtorzyc gastroskopie?Po kuracji antybiotykowej nadal moze pojawiac sie bol zoladka? Prosze o pomoc moj lekarz traktuje mnie jak jak powietrze Wszystkie badania wykonalam prywatnie nie wiem co juz dalej mam robic Prosze o pomoc Magda

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że zapalenie żołądka nie zostało do końca wyleczone i będzie pani wymagać dłuższego leczenia nadmiernego wydzielania kwasu żołądkowego przy użyciu inhibitorów pompy protonowej. Najlepiej jeśli udałaby się pani do gastroenterologa, który określi m.in. czy ponowna gastroskopia jest w pan przypadku potrzebna, ukierunkuje ewentualną diagnostykę i zaleci odpowiednie leczenie.