O czym świadczy ropa w krwi miesiączkowej?

Witam. O czym swiadczy ropa w krwi miesiaczkowej. ? Po odstawieniu Microgynon 21 dzis dostalam taka dziwna miesiaczke z ropa. To moj pierwszy miesiac antykoncepcji. Dodam,ze 26 listopada mialam operacje wyluszczenia torbieli obustronnych,po miesiacu odnowila sie torbiel ale ostatnio na kontroli juz jej nie bylo. O czym swiadczy ropa w krwi. To takie cos zóltawe.

Przede wszystkim, nie wiemy czy jest to ropa, ale jesli tak to może to świadczyć o stanie zapalnym toczącym się w obrębie jamy macicy bądź pochwy. W związku z czym konieczna jest wizyta u ginekologa. Pozdrawiam