Kobieta , 23 lata witam. Moje dziecko dokładnie miesiąc temu miało wypadek poprzez ugryzienie psa w twarz , Wszytsko ładnie się zagoiło nic nie ropiało co do ran, lecz przez uderzenie w nos poszło pod oko jedno wielki siniak i obrzęk , teraz po miesiącu utrzymuje się tylko siniak ciemny pod okiem i od 3 dni zaczęły ropieć oczka bardziej niż zwykle po przebudzeniu. czy to powód do niepokoju ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • OkulistykaOkulistyka jest działem medycyny zajmującym się badaniem, wykrywaniem oraz leczeniem chorób oczu. Najnowsze metody operacyjne w okulistyce pozwalają na korektę wielu uciążliwych wad. Laserowa korekta wzroku umożliwia przywrócenie ostrości widzenia zarówno u krótko-, jak i dalekowidzów.
  • Siniaki – Siniec powstaje na skutek pęknięcia drobnych naczyń pod powierzchnią skóry. Bardzo często przybiera różne odcienie. Któż z nas nie nabił sobie choć raz w życiu siniaka? Każdy, kto uprawia sport, boryka się z tym problemem.