O czym świadczy silne pulsowanie w żołądku?

Witam, od długiego czasu odczuwm silne pulsowanie w żołądku, jakby bicie serca, wystarczy lekko przyłożyć dłoń i jest ono mocno wyczuwalne, czy to normalne? Czytałam, że mogą to być tętniaki brzuszne...Poza tym od kilku tygodni mam problemy z zaśnięciem, co mi się wcześniej nie zdarzało, ponieważ zawsze przed snem odczuwam silne kołatanie serca, mimo iz nie pijam kawy ani nie palę papierosów, co mogłoby mieć wpływ na przyspieszone bicie serca.

Witam serdecznie. Sugerowałabym udać się na wizytę do swojego lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania w tym EKG. On po analizie badań zdecyduje czy konieczne jest dalsze leczenie u kardiologa.