O czym świadczy sztywnienie stawów przy łuszczycy?

Witam Z góry napisze ze nie mam pojęcia jak moja dolegliwość opisać żeby dało się to dobrze zrozumieć. Odkąd pamietam miałem w nodze uczucie jakby rosnela musiałem ja napinać albo wyginać w dziwny sposób, od jakiegoś czasu muszę tak robić z każda partia ciała, najgorzej jest teraz z barkami, muszę je napinać i naprawdę mocno nimi obracać cały czas, muszę to robić dosłownie cały dzień żeby mieć jakaś ulgę. Dodam do tego wszystkiego ze mam łuszczycę i może to być coś ze stawami.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć