O czym świadczy tak powiększona tarczyca?

Proszę o interpretację wyników hormonów tarczycy tsh 0,87uU/ML ft4 8,16 pmol/l . Tarczyca jest powiekszona 45 ml cała tarczyca ,lewy płat dochodzi do mostka . Dodam że ostatnio bardzo zle się czuję, szybko się meczę i jestem przymulona . Czy moje objawy mają związek z tarczycą i jak można mi pomóc .

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym labolatorium nie można się dokładnie wypowiedzieć. Objawy mogą mieć związek z chorobami tarczycy aczkolwiek bez badania nie można powiedzieć nic więcej