O czym świadczy torbiel prawego jajnika o wymiarach 54x76x42?

Chciałam zapytać miałam usuwania torbiel lewego jajnika wypuszczenie torbieli wyszło hist-gruczolak surowiczy jajnika graniczny stwierdzono zespol Pol.jajnikow 2 miesiące po operacji i RM mam torbiel prawego jajnika o wym 54x76x42 o pogrubialej torebce i druga na tym jajniku 2cm czy to jest guz czy tylko torbiel

Guz według definicji to ogólnie każde nietypowe uwypuklenie, opór przy palpacji, odgraniczone ognisko w badaniu obrazowym, itp. o nieznanym (tzn. niezdiagnozowanym) pochodzeniu. Czyli guzem też jest torbiel. Proszę o skonkretyzowanie pytania.