O czym świadczy ucisk między piersiami?

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam tak jakby ucisk między piersiami (na wysokości mostku), do tego dochodzi uczucie jakbym powietrza nie mogła złapać. Nie wiem czy to istotne, ale od końcówki stycznia żyłam w duzym stresie związanym z udarem dziadka, a teraz w związku z jego śmiercią. Tydzień temu miałam robione RTG płuc do pracy, nie znam wyników ale mieli dzwonić jakby wyniki były nie dobre. Co mi może dolegać? Dodam, że nie palę i nigdy nie paliłam papierow

Dzień dobry. Opisane objawy mogą być somatyczną reakcją na stres. Proszę rozważyć także diagnostykę w tym kierunku. Pozwoli ona na wskazanie właściwego kierunku interwencji psychologicznej. Pozdrawiam serdecznie.