O czym świadczy uczucie prądu w palcu?

Prosze o porade.od okolo mies czuje w lewym rece palca serdecznego przechodzenie pradu po kontakcie z mrozem albo myciu rak w zimnej wodzie. Poza tym czuje pieczenie i mrowienie stop okolice pod stopa okolice palcow najczesciej po wstaniu rano z lozka albo po dlugim chodzeniu i dzwiganiu w dzien jak usiade.dzwigam od 10 mis dziecko ok 8godz na dobe.morfologia ok Zelazo 33 czyli malo wit b12 tez mniej bo 180.cukier prawidlowy 87.ekg prawidlowe.jestem bardzo nerwowa.mialam kiedys depresje i leki.

Witam, prawdopodobnie przeciążyła Pani kręgosłup i może jakiś nerw jest uciskany.
Czasami wynika to także z niewłaściwej diety jak i braku niektórych minerałów i witamin
Myślę, że to nic poważnego. Jednak, aby wykluczyć różne możliwości radziłbym zrobić podstawową diagnostykę (Rentgen kręgosłupa) i jeżeli nic nie wykaże to odwiedzić neurochirurga albo neurologa.
Zaniepokoiła mnie jednak Pani nerwowość - ponieważ oznacza to, że jest Pani poddana działaniu silnego stresu. To niebezpieczne:
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Radziłbym zająć się tym problemem na poważnie.
Pozdrawiam i zapraszam

Witam
Problem jest wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Opisane objawy mogą wynikać z silnego pobudzenia emocjonalnego, nerwowości,problemów z kontrolowaniem swoich emocji, ale także z zupełnie innych powodów, np. problemów z kręgosłupem. Proponuję konsultację u lekarza, a jeśli nie zdiagnozuje innych objawów, to wówczas konsultacje u doświadczonego terapeuty, celem uporządkowania swoich emocji .
Pozdrawiam
Anna Szyda