O czym świadczy uczucie słabości?

Moje objawy to odczucia dotyczące niepewności glowy,poczucia słabości i niestabilności ale nie upadam.Trwa to roznie, pojawia sie często i juz trw od marca,rzadko ustępuje.Byłam u laryngologa, neurologa,wielu okulistow i kardiologa.TK głowy z kontrastem, morfologia, witaminy, magnez sód potas wapn w normie. Cisnienie dobre, proba tezyczkowa ujemna.RTG kreg.szyjnego, Doppler tętnic szyjnych ok.CRP i proba Romberga ok. Serce,wątroba,nerki i płuca zbadane i ok. Borelioza wykluczona..co to może być?

Dzień dobry,

Proszę dodatkowo oznaczyć układ krzepnięcia i D-dimery, szczególnie, jeśli bierze Pani leki antykoncepcyjne. Niewykluczone, że niezbędne będzie wykonanie dodatkowych bardziej szczegółowych badań, takich jak MRI głowy. Dodatkowo warto w porozumieniu z neurologiem rozważyć, czy nie ma konieczności oceny potencjałów wywołanych i badania płynu mózgowo-rdzeniowego. Trudno stawiać jakiekolwiek diagnozy bez zbadania Pani. Czy w Pani rodzinie były jakieś choroby CUN, takie np. jak SM?

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych