O czym świadczy ulewanie u niemowlaka?

Witam serdecznie. Moj 4 miesieczny synek jest na mleku modyfikowanym obecnie bebiko hipoalergiczne od ok 1,5 tygodnia. Od kiedy pije wlasnie to mleko ulewa dosyc czesto i mocno woda ktorej wcale nie pije. Wczesniej byl na Nan optipro plus ale po jakims czasie jego policzki zrobily sie czerwone i suche dlatego kazano przejsc mi na mleko ha. Sama zaczelam tez mu stosowac masc na skore atopowa i policzki wracaja do normy tylko teraz nie wiem czy to dzieki masci czy mleku. Ale te ulewanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna jest ponowna modyfikacja stosownego mleka. A jakie jest Przybór masy ciała u dziecka?