O czym świadczy uraz skroniowo-żuchwowy?

2 miesiace temu wskutek szczekoscisku w nocy i brakow w uzebieniu doznalam urazu stawu skroniowo żuchwowego. Gnatolog leczyl to szyna onkluzykna a potem poddalam sie zabiegom dzieki ktorym mam uzupelnione uzebienie. Walcze z napadami strasznego scisku szczeki zaraz po usnieciu. Bol ogromny po przebudzeniu, strach o wypelnienia protetyczne i zadnej pomocy. Nikt mnie nie rozumie. Nie spie w zasadzie wiecej niz godzine lub dwie w nocy. Pomozcie do jakiego lekarza sie zwrocic.

Proszę nie obawiać się zaplanowanych uzupełnień protetycznych.Lekarz wszystko dokładnie Pani wytłumaczy i z całą pewnością po okresie adaptacyjnym poczuje Pani komfort i wyczekiwaną ulgę.