O czym świadczy wrośnięcie szwów po usunięciu znamion?

Tydzień temu miałam usuwane dwa znamiona i dzisiaj zauważyłam, że końcówka jednego z założonych szwów (tu 3 szwy pojedyńcze) wrosła mi pod skórę, czy jest to jakiś problem? Powinnam zgłosić się do lekarza czy nie powinnam się przejmować i poczekać jeszcze te dwa tygodnie do czasu zdejmowania szwów? Poza tym zauważyłam, że ta rana lekko ropieje (ale nie z powodu wrośniętego szwu) a przy drugim szyciu wszystko ładnie się goi - czy tym również powinnam się martwić czy jest to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po ocenie gojenia będzie można zalecic najbardziej odpowiednie postepowanie