O czym świadczy wybrzuszenie po operacji przepukliny?

Witam. Jestem dwa miesiące po operacji przepukliny pachwinowej metodą Liechtensteina z siatką. Otóż blizna fajnie się zagoiła wzdłuż jej jest jeszcze twardy jakby pasek cieniutki tak jak leci blizna. Otóż pod blizna zaraz nad penisem. Jest wybrzuszenie. Widać że jest jakby grubsza ta strona niż druga po której nie było operacji. Jak naciskam wyczuwam twarde miejsce więc domyślam się że jest to ta siatka. I moje pytanie czy po tym czasie normalne jest takie wybrzuszenie? Po jakim czasie zniknie?

Witam , proszę zgłosić się do operatora na konsultację!!! Ja wiem zbyt mało nt. wielkości wyjściowo przepukliny , przebiegu , efektu końcowego operacji oraz stanu obecnego abym mógł na odległość powiedzieć coś autorytatywnego!!! z.żurawski