Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy wyczerpanie organizmu, nadmierne pocenie i śmierdzący pot bez wysiłku?

Od pewnego czasu mam wiele objawów. Może są one powiązane. Pod jakim kątem powinienem się zbadać? Oto one: wyczerpanie organizmu, nadmierne pocenie i śmierdzący pot bez wysiłku, senność, wypadanie włosów, uczucie oddychania i połykania prawą stroną (gardła?), drętwienie rąk, częste wypróżnianie, wzdęcia, zaburzenia erekcji, ból kości piszczelowej prawej, bezbarwny guzek w okolicach tego piszczela, skurcze stóp. Zdrowo się odżywiam, piję dużo wody, witaminy i minerały, jestem aktywny fizycznie.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Witam! Proszę zgłosić się do lekarza POZ na badanie, on skieruje Pana na podstawowe badania laboratoryjne i w miarę potrzeby do odpowiedniego specjalisty. Z tego co Pan opisuje to objawy są różnorodne, mogą być powiązane z napięciem emocjonalnym, ew. z lękiem. Przypomina to nerwicą neurasteniczną. Warto pomyśleć o konsultacji u psychiatry lub psychologa! Z poważaniem W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy