O czym świadczy wyczerpanie organizmu, nadmierne pocenie i śmierdzący pot bez wysiłku?

Od pewnego czasu mam wiele objawów. Może są one powiązane. Pod jakim kątem powinienem się zbadać? Oto one: wyczerpanie organizmu, nadmierne pocenie i śmierdzący pot bez wysiłku, senność, wypadanie włosów, uczucie oddychania i połykania prawą stroną (gardła?), drętwienie rąk, częste wypróżnianie, wzdęcia, zaburzenia erekcji, ból kości piszczelowej prawej, bezbarwny guzek w okolicach tego piszczela, skurcze stóp. Zdrowo się odżywiam, piję dużo wody, witaminy i minerały, jestem aktywny fizycznie.

Witam!
Proszę zgłosić się do lekarza POZ na badanie, on skieruje Pana na podstawowe badania laboratoryjne i w miarę potrzeby do odpowiedniego specjalisty. Z tego co Pan opisuje to objawy są różnorodne, mogą być powiązane z napięciem emocjonalnym, ew. z lękiem. Przypomina to nerwicą neurasteniczną. Warto pomyśleć o konsultacji u psychiatry lub psychologa!
Z poważaniem
W. Łuczkowski.