O czym świadczy wynik badania czystości pochwy 26-latki?

Poproszę o interpretację wyniku: Badanie czystości pochwy. Komórki nabłonka: wystepują, Leukocyty: pojedyńcze( do 3 wpw), Lactobacillus spp: pojedyncze(do 10 wpw), inne bakterie: liczne(powyżej 50 wpw), pałeczki Gram , grzyby drożdżopochodne: brak, clue cells:brak, trichomonoas vaginalis:brak, ph: 4.5, stopien czystosci pochwy II/III Ponadto w Posiewie wydzieliny z pochwy: Enterococcus spp.: POJEDYŃCZE , LACTOBACILLUS SPP: bardzo liczne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i jak sadze wlaczenie postepowania terapeutycnego