O czym świadczy wynik badania kału 24-latki?

Proszę o interpretacje wyników : Barwa Brązowa, odczyn pH 6, spoistość :stała; ziarna skrobi: dość liczne; włókna roślinne: nieliczne; włókna miesne: nieliczne; tłuszcze obojętne: dość liczne; Jaja pasożytów nie znaleziono; krew (dodatni)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wykonać badanie na krew utajona w kale i koniecznie udac się do lekarza rodzinnego