O czym świadczy wynik badania poziomu kreatyniny u 51-latki?

Dzień dobry. Dostałam wynik kreatyniny na poziomie 1,08 i eGFR 53,7 ml/min/1,73m2. Cholesterol całkowity 217 mg/dl; Cholesterol HDL 73 mg/dl; nie-HDL 144 mg/dl; LDL 129,98 mg/dl. Borelioza - p/ciała kl IgG 18,6 AU/ml; p/ciała IgM 7,7, AU/ml. Mam 50 lat, ważę 50 kg. Jak interpretować te wyniki? Dziękuję

Nie wiem z jakiego powodu wykonano powyższe badania, nie są prawidłowe parametry gospodarki lipidowej. Nie mam również żadnych informacji o Pani, nie da się zinterpretować tych wyników.
Proszę iść do lekarza prowadzącego.