O czym świadczy wynik badania w kierunku chlamydii?

Witam , proszę o interpretacje wynikow na chlamydia trachomatis (IgG) i (IgM) Wynik: Chlamydia trachomatis IgG -ujemny 0.41 Chlamydia trachomatis IgM-ujemny 0.10 Interpretacja wyniku IgG: Ratio < 0.8 wynik ujemny Ratio 0.8 0 <1.1 wynik watpliwy Ratio=lub>1.1 wynik dodatni nterpretacja wyniku IgM: Ratio < 0.8 wynik ujemny Ratio 0.8 0 <1.1 wynik watpliwy Ratio=lub>1.1 wynik dodatni Prosze o odpowiedz co to oznacza i czy to dobrze czy zle

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki ujemne świadczą o braku świeżego i dawniejszego zakażenia