O czym świadczy wynik beta HCG 5000 u osoby w 7 tygodniu ciąży?

Witam. Mam pewien problem. Byłam u lekarza w srode , według obliczeń był to początek 7 tygodnia ciazy , dwa testy lekko widoczny 2 paseczek, lekarz przy badaniu nie zauważył powiekszonej macicy, na usg był tylko pęcherzyk ciążowy lecz pusty. Beta ponad 5000. Co mam o tym myślec? Dolegliwości silny ból brzucha szczególnie na dole, okropny ból piersi.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna ponowna wizyta u ginekologa i ponowna ocena obecności zarodka lub potwierdzenia ciąży pozamacicznej.