O czym świadczy wynik EEG 40-latki?

Mój wynik eeg to w tylnich częściach widoczna jest czynność alfą 9-11Hz o ampl 30-70 uV. W przednich częściach mózgu czynność beta o ampl 10uV. W prawej okolicy skroniowej widoczne pojedyncze i w grupach fale theta 5-7 Hz o ampl czynności podstawowej. R.z obecna. Co oznacza ten opis. Odpisaliście państwo ze dla bezpieczeństwa zrobic NMR głowy Tu wynik MR z kontrastem.Obrazy T1 i T2 zależne, Flair,dwi oraz T1 zależne po dożylnym podaniu środka kontrastowego uwidoczniło: - półkole mózgu pień mózgu oraz móżdżek bez bez zdeklarowanych morfologicznie patologicznych zmian ogniskowych, słabo zdemaskowane obszary o miernie podwyższonym sygnale w istocie białej obu półkol mózgu ( sridkowo-tylne odcinki środków polowałyby, okolice trójkątów komór bocznych , częściowo płaty potyliczna) znaczenie kliniczne niepewne.( artefakt? Zmiany dysmielizacyjne?) - układ komorowy mieści sie w granicach normy -przestrzenie plynowo mózgowe w tym zbiorniki katów mostowo-mizdzkowych sa zachowane -nie stwierdzam patologii rozrostowej w zakresie kompleksów nerwów VII VIII - konfiguracja błędnikowy bloniastyvh zachowana typowo.

Celowa jest dalsza diagnostyka, najlepiej w warunkach Kliniki Neurologii ( badanie PMR z prążkowaniem oraz BAEP)