O czym świadczy wynik EKG 22-latki?

Witam. Rok temu wynik ekg wskazywał nieprawidłowości zalamka T oraz lewą odnoge pęczka hisa. Po wykonaniu wczorajszym ekg jest opis : niespecyficzne zmiany okresu repolaryzacji bradykardia zatokowa (51/min) blok prawej odnogi pęczka hi sa. Nie jestem leczona niczym aczkolwiek odczuwam dyskomfort nieraz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis nie wskazuje na konieczność leczenia, nie są to groźne zmiany.
Pozdrawiam