O czym świadczy wynik EKG Holter 29-letniej osoby?

Dzień dobry, odebralam wynik Holtera jednak do wizyty zostało mi kilka tygodni. Rytm zatokowy min 52 max 142 średnio 88. Stała tendencja do tachykardii. Liczne zaburzenia rytmu serca 34815 pojedynczych skurczów dodatkowych komorowych z licznymi okresami alorytmii oraz 3 eskstrasystolie nadkomorowe. Proszę o informację czy jest się czym niepokoic.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej konieczne będzie włączenie leków aby zwolnić czynność serca. Warto jeszcze sprawdzić tsh.
Pozdrawiam