O czym świadczy wynik gastroskopii 33-letniego mężczyzny?

witam dziś dostałem wynik gastroskopii: przełyk drożny, wpust nieścisły, linia Z równa, przesunięta powyżej górnej granicy fałdów żołądkowych, endoskopowe cechy przepukliny, jezioro skąpe śluzowate, ufałdowanie prawidłowe wygładza się, błona śluzowa przekrwiona,sklepienie żołądka bez zmian, w antrum śluzówka zaczerwieniona pobrano wycinek, 3mm blizna po wygojonym owrzodzeniu, I tu pytanie o ten wycinek, czy chodzi o wykluczenie bakterii hlico czy to coś poważniejszego? trochę się denerwuje :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Na pewno był wykonany test na obecność Helicobacter Pylori oraz wycinek zbadano histopatologicznie czy są w nim m.in komórki zapalne.Dalsze postępowanie zależnie od wyniku.
Pozdrawiam