O czym świadczy wynik gastroskopii 45-latki?

Co może świadczyć z opisu gastroskopi? Przełyk-w.cz Dystalnej na odcinku ok.5 cm powyżej wpustu widoczne są drobne ok.1-2 mm grudki pokryte nabł.gruczołowym a częściowo płaskim.Wpust na wys. ok. 40 cm linia Z prawidłowa. Żołądek-dno i trzon bez zmian.Antrum bł.sluzowa prawidłowa. Odzwiernik drożny.Co ten opis znaczy ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy pobrano wycinki? Jakiś szerszy opis? Wskazana wizyta u gastroenterologa