O czym świadczy wynik MR kręgosłupa u 25-latki?

Rezonans odcinka szyjnego kręgosłupa: zniesienie lordozy szyjnej. Na poziomie C4-C5 okrężne uwypuklenie krążka z modelowaniem worka oponowego i zniesieniem rezerwy płynowej przedrdzeniowej. Prawy otwór międzykręgowy nieco zwężony, zwęzony też na poziomie C3-C4. Rozluźnienie pierścienia włóknistego krążka C5-C6 z dyskretnym modelowaniem worka oponowego. Czy takie zmiany jakie wyszły w rezonansie mogą powodować obustronne występowanie objawu Babińskiego? Poza tym z objawów mam mrowienie dłoni i stóp oraz ostatnio zawroty głowy

Opisywane zmiany w MR nie powodują obustronnego objawu Babińskiego.
Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza który zlecił wykonanie badania i ma możliwość wglądu w pełną dokumentację pacjenta.
pozdrawiam