O czym świadczy wynik MR stawu kolanowego?

Proszę o odp co wyszło w badaniu jak to dalej leczyć Wykonano badanie MR lewego stawu kolanowego w płaszczyznach cor.,trans., sag. w obrazach T1, T2 zależnych oraz PD. Brak rozpoznania i danych klinicznych. Więzadła krzyżowe o zachowanej ciągłości, prawidłowej morfologii oraz typowym przebiegu, nie wykazują zmian struktury. Dyskretne uszkodzenie II stopnia rogu tylnego MM. Łąkotka boczna o typowym sygnale i strukturze, bez cech pęknięć. Naderwanie przyczepu udowego ścięgna głowy bocznej mięśnia

Brak pełnego opisu rezonansu. Odchyleniem w opisie rezonansu jest uszkodzenie rogu tylnego łakotki. Wszystko zależy od badania klinicznego i tego jakie są objawy.
Jeżeli występują objawy łąkotkowe należy rozważyć artroskopię.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch